Серіал Ванпанчмен 1 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Серіал «Ванпанчмен 1 сезон» 2015. Двадцятирічний хлопець по імені Сайтів є справжнім героєм. Хлопчина з вигляду зовсім не схожий на супергероя, він не має мускулистої фігурою, не одягається як супер мачо, не стрижеться згідно моді, він взагалі предпочитается голитися наголо. Сайтів домігся успіху завдяки постійним тренуванням і тепер в стан з одного удару перемогти будь-якого ворога. Взявши безпосередню участь у боротьбі зі злочинцями в рідному місті, юнак усвідомив, що рівних у боротьбі зі злочинними елементами йому немає, і відправився на пошуки справжніх лиходіїв розкиданих по всьому світу.

Кволий супермен подорожує по світу, по дорозі, звичайно, допомагає людству, впорається з проблемами і злочинністю. Ванпанчмен не тільки мультиплікаційний бойовик, напханий героїчними вчинками, але і пригодницький серіал з гумористичними нотками.

Адже підліток він навіть будучи супергероєм, залишається підлітком і йому не чужі людські емоції і вчинки. Серіал Ванпанчмен 1 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сінго Нацуме
В ролях: Макото Фурукава, Каито Исикава, Йодзи Уеда, Shinya Hamazoe, Ёсиаки Хасегава, Shôta Yamamoto, Хироки Гото, Хиромичи Тезука, Kanami Satou, Каэдэ Юаса


загрузка...