загрузка...


Джеймс служить багато років в правоохоронних органах. Його цінують як виконавця досвідченого і талановитого. Він вміє з легкістю уникати будь-яких конфліктів і справлятися зі складними ситуаціями, що виникають на його шляху. У поліцейській дільниці разом з ним працює безглуздий і незграбний хлопець, що зустрічається з молодшою сестрою. Бен примудряється постійно влипати в неприємності і незручні ситуації. Він нещодавно вступив до лав правоохоронців, але встиг набути великого досвіду в умінні псувати всім оточуючим життя. Особливо дістається від новоспеченого полісмена нещасному Пейтону.

Майбутній родич регулярно зриває серйозні операції, чим погіршує репутацію шанованого колегами і цінованого керівництвом професіонала. Напередодні намічається весілля напарників відправляють в Майамі в чергове робоче відрядження. Вони повинні провести складну масштабну операцію державного значення. У найкоротші терміни необхідно вистежити впливового наркобарона, зібрати докази його злочинної діяльності і провести арешт. Кримінальний авторитет діє нахабно і грубо, доставляючи багато неприємностей правоохоронцям, чим і викликає сильне обурення і роздратування з боку державних служб. Цією справою доручено зайнятися приїхали детективам, на допомогу яким надсилають сексуальну співробітницю місцевого відділення поліції.

Дівчина ознайомить прибулих чужинців з звичаями і звичками місцевих жителів, покаже популярні місця, де, швидше за все, збувають наркотики. Фільм Спільна поїздка 3 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тім Сторі
В ролях: Кевін Харт, Айс Кьюб, Тика Самптер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress