Ця кіно картина починається з того, що подружня пара викрадає чоловіка, якого вони вважають відповідальним за попередні роки зґвалтування дружини. Жертва, звісно, сповідує свою невинність, але це не заважає їм пов’язувати його і намагатися вилучити з нього зняте визнання. Все це здається прекрасним (мінус юридичні та моральні труднощі, які він викликає, але є ще одна невелика проблема… у них може бути не та людина… і сексуальне насильство, можливо, ніколи не відбувалося.

Сама інтригуюча річ у фільмі-це те, що йому вдається робити багато, при повній відсутності нічого; одне основне місце, три актори, мінімум реквізиту і ефектів… ви думаєте, що цього може бути недостатньо, щоб утримати свій інтерес майже півтори години, але завдяки неймовірно сильним виступів і відмінному опису. Фільм 3: Око за око (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Який тримає аудиторію вгадування і натяг — це один з найсильніших прикладів того, як використовувати свої ресурси, незалежно від того, наскільки мінімальні, щоб доставити один жахливий досвід.

Режисер: Лу Саймон
Актори: Кеті Карпентер, Тодд Бруно, Аніела МакГіннесс, Джим Адамс, Майк Стенлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress