Фільм Американська сторона (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кінокартина «Американська сторона» була знята в США в 2016 році режисером Дженою Рікер. Головний герой фільму приватний детектив. Він з дитинства був активним добрим хлопчиком і завжди співчував чужого горя, як свого. Його мрією було допомагати беззахисним і слабким людям. Йому хотілося зробити цей світ трішечки кращим. Хлопчик виріс а мрія залишилася. Закінчивши юридичний він знаходить своє покликання в приватному розшук. Йому доводилося розслідувати різного роду злочини. За всю свою кар’єру герой побачив досить багато вбивств і кожне з них приховував свою таємницю.

Чоловік був упевнений, що його вже нічим не можливо здивувати. Але його остання справа, яке йому належить розслідувати виявилося заплутанішими інших. У процесі розслідування детектив дізнається що це справа бере початок 1943 році і якимось чином пов’язане із загибеллю Ніколи Тесли. Здавалося б, що може бути спільного між подіями того часу та вбивством відбулися на американській стороні Неогарского водоспаду? Але все ж зв’язок є. Фільм Американська сторона (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чим далі він капає тим більше з’являється питань, відповіді на які нашому героєві належить знайти. Чи вдасться йому розкрити цей злочин? І що ж все-таки пов’язує дві справи різниця між якими майже пів століття?

Режисер: Дженна Рікер
В ролях: Грег Штур, Аліція Бахледа, Камілла Белль, Меттью Бродерік, Роберт Форстер, Джанін Гарофало, Грант Шод, Роберт Вон, Харріс Юлін, Джо Грифази


загрузка...