загрузка...


Фільм веде свою історію про трагічною долю дівчини на ім’я Джина. Ще в дитинстві, будучи дитиною, вона по-нещасного випадку втратила свій зір. У житті це помітно вдарило по дівчині, але з часом, вона звикла до свого недугу і стала будувати нормальне життя. Справи з часом налагодилися, Джина знайшла собі коханого, який в подальшому став її чоловіком. І ось, доля посміхнулася дівчині, один досвідчений офтальмолог знайшов спосіб допомогти героїні. Він зможе відновити її праве око, повернувши зір.

Звичайно ж пара зраділа, і без краплі сумнівів вони погодилися на операцію. Люблячий чоловік тут же оплатив операцію і Джина знову набула зір. Ось тільки саме ця подія стала великою проблемою за своїм підсумком. Здобувши зір, дівчина знову змогла побачити світ, а разом з цим стала бачити багато нових фарб в плані своїх почуттів. Нові риси характеру заграли в дівчині. Вона стала помітно більш пристрасною, стала пізнавати нові емоції і слабкості. Все те, що було їй не доступно, тепер перед нею.

Йдучи на поводі своїх почуттів, вона знаходить потяг до чоловіків і їх увазі. Звичайно ж ця деталь дуже не сподобалася її чоловікові. Як здавалося спочатку, порятунок для Джин, стало її головною проблемою і проблемою їхнього шлюбу, який став швидко тріщати по швах. Фільм Бачу лише тебе (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Марк Форстер
У ролях: Блейк Лайвлі, Джейсон Кларк, Івонн Страховськи, Ана О’Райлі, Мікель Фернандес, Хаві Санчес, Уес Четем, Денні Хьюстон, Кейтлін Орем, Стейсі Ватанапан

загрузка...