загрузка...


Як свідчить слоган цього детективного хоррора, в кожному місті є свої секрети. Та бувають вони дуже небезпечними! Ось і в місті, вибраному в якості місця дії, зберігалися такі страшні таємниці, що від цього залежали життя всіх городян. Сюжет закручується навколо трагічних подій, що сталися у мегаполісі Америки багато років тому. Сталося так, що несподівано на міських вулицях з’явився кровожерливий і розважливий маніяк. Був він таким хитромудрим, що ніхто не міг вийти на його слід, і він продовжував свою чорну справу. А творив він справжній бєспрєдєл, не вкладається в голову нормальної людини.

Вбивця обрав своїми цілями маленьких дітей, як найбільш беззахисних і безпомічних громадян. Він викрадав хлопців, утримував у своєму лігві, і потім поліція знаходила лише понівечені тіла. Те, що творив маніяк з бідними дітками, шокувало і служителів закону, та нещасних батьків. Головний герой на той момент був ще школярем, і йому ледве вдалося вижити у тій бійні. Але ось, через десятки жертв, невідомий лиходій просто зник, ніби його не було. Хлопчисько виріс, і вирішив стати поліцейським, щоб ловити таких негідників, як той, від чиєї руки він ледь не загинув. Але ось юний детектив знову зіткнувся зі своїми дитячими страхами, оскільки душогуб знову повернувся в місто.

Знову з’явилися страхітливі трупи, і поліція зрозуміла, що знову почався кошмар. Чи зможуть служителя закону обчислити вбивцю, поки він не залив вулиці кров’ю? Фільм Бійня / Брекстон (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лео Мак-Гиган
В ролях: Шон Блэйни, Дженна Бірн, Віккі Аллан, Сиаран Мак-Корт, Діана Доерті, Ендрю Стенфорд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress