загрузка...


Неприємності, як правило, в людській виникають життя неждано і з несподіваною приходять сторони, коли ніхто не чекає підступу. Вони приносять з собою масу психологічних переживань, провокуючи низку з’являються по черзі проблематичних ситуацій. Ніщо трагічного не віщувало розвитку подій, коли дев’ятнадцятирічна Джоселін познайомилася з чарівним Тайлером. Між молодими людьми виникло романтичний потяг, що призвело до виникнення близьких взаємин. Вони почали зустрічатися, отримуючи задоволення від спілкування, сподіваючись на тривалий роман, який неодмінно призведе до розвитку більш серйозних відносин.

Однак щастя закоханих тривало зовсім недовго до моменту виникнення неприємних обставин. З’явилася серйозна загроза щасливому майбутньому закоханих. З’ясовується, що у Тайлера є брат-близнюк, який є справжнім психом. Він тривалий час примусово утримується на лікуванні в психіатричній лікарні. Нещодавно хитромудрому пацієнтові вдалося зробити з лікарні втечу. Опинившись на волі, Дерек збирається здійснити підступний план жорстокої помсти своєму братові. Фільм Близнюки (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він несправедливим вважає, що родич вів звичайне, благополучне існування, поки він в ненависній перебував лікарні, де піддавався неприємним, медичним маніпуляціям, спрямованим на зцілення засмученого розуму.

Режисер: Фред Олен Рей
В ролях: Бріджид Бренно, Тімоті Гранадерос, Джесс Габор, Марк Ліндсей Чепман, Луїс Менділор, Каліста Керредін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress