Фільм Близнюки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Зої Кравіц і Лола Керк в нео-нуар-історії вбивства, зради, обману і самоідентифікації на тлі розкішних голлівудських пейзажів і панує там атмосфери загальної Малхолланд драйв параної. Джил ЛеБу відрізняється дисциплінованістю, старанністю, відданістю і відсутністю захмарних амбіцій, тому, переїхавши до Лос-Анджелеса, дівчина не намагається виїхати за рахунок симпатичного личка і вибитися в актриси. Вона вибирає професію персонального асистента і влаштовується помічницею до висхідної кінозірці Хэзер Андерсон.

Повна протилежність своєї завзятої помічниці актриса імпульсивно і неврівноважена, талановита і нерозважлива, бажає стати кращою в своїй професії, хоча може грюкнути дверима і залишити перспективний проект на півдорозі, наживши собі легальні проблеми і впливових ворогів. Якби не організованість і відданість асистентки, зірці довелося б зовсім погано. Вона захищає нервову кінозірку від спритних папараці, залагоджує конфлікти з розгніваними продюсерами і режисерами, встигає вкласти спати раскисшую артистку і придумати, що та буде носити на гала-концерті на наступний день. Справжня рятівниця і ангел-охоронець. Фільм Близнюки (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поступово відносини між босом і підпорядкованої переходять з професійної площини у особисто інтимну. Міс ЛеБу починає замислюватися, чи не її скромна особа є причиною недавнього розлучення зоряної артистки з останнім бойфрендом.

Режисер: Аарон Кац
В ролях: Лола Керк, Зої Кравіц, Джон Чо, Мішель Форбс, Грета, Ріки Лейк


загрузка...