Пошук нового закладений у природі людини. Коли коханці сходять з розуму один від одного і проходить час, любов залишається, а пристрасть зникає… Вже два роки закохана пара Сі Хі (Пак Чион) і Чі Ву (Ха Джонъу) разом. Поступово дівчина починає помічати, що її коханий став задивлятися на інших дівчат, і це зводить її з розуму. Її ревнощі доходить до межі. Одного разу Чі Ву погоджується на секс з нею тільки після того, як Сі Хі пропонує йому уявити на її місці іншу жінку. Сі Хі розуміє, що її зовнішність з часом набридне коханому і несподівано зникає з його життя.

Вона відправляється в клініку пластичної хірургії, щоб зробити операцію по зміні зовнішності. Чі Ву не розуміє причин зникнення коханої і дуже страждає. Але одного разу в його житті з’являється красива дівчина Сі Хе (Сон Хенъа), яка як магнітом притягує до себе Чі Ву, який не може забути свою зниклу кохану. Але нова знайома – це та сама Сі Хі після операції. Вона як і раніше шалено любить свого Чі Ву і тепер перевіряє його почуття.

Вона із задоволенням переконується, що він досі любить Сі Хі, але з-за цього не може полюбити Сі Хе. Новий сплеск ревнощів штовхає дівчину на визнання. Фільм Час (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кім Кі Дук
В ролях: Ха Джон-у, Пак Чі-ен, Чжун-ен Чан, Чон Ге-ун, Джі-хеон Кім, Кім Сон-хв, З-он, Кікі Сугино, Сон Хен-а, З Джі-сік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress