загрузка...


Чоловік живе тихим життям стикається з дуже серйозною втратою. Поховавши свою дружину і єдину дочку, герой довго не може прийти в себе. Все здається тьмяним і безглуздим. Робота детектива не приносить радості, а тому сенсу далі жити просто не знаходиться. Але в один із днів все змінюється. Отримавши особливе завдання від свого начальства, герой обіцяє собі і всім навколо, що докладе максимум зусиль, щоб довести розпочате до логічного фіналу.

Напруга починає рости в той самий момент, коли американський посол прибуває до Канади, а його рідна дочка потрапить в руки до зловмисників. Коли детектив дізнається про те, що в справі замішаний дитина він дає собі клятву відновити справедливість, щоб раз і назавжди заповнити душевну порожнечу і знайти якийсь спокій, що ще одне життя знаходиться в повній безпеці. Фільм Червоний кленовий лист (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На шляху до досягнення своєї мети, герой стикається великою кількістю різних непередбачених складнощів, подолавши які він зможе перевершити самого себе і досягти поставленої мети. Як саме буде розвиватися сюжет картини? Яка подяку чекає героя в кінці свого шляху?

Режисер: Френк Д’Анджело
Актори: Джеймс Каан, Роберт Лоджа, Мартін Ландау, Пол Сорвіно, Кріс Крістофферсон, Міра Сорвіно, Марина Андерсон, Арманд Ассанте, Деніел Болдуін, Марк Блукас

загрузка...