Для Франсуа, в повсякденному житті настала «Чорна смуга», коли від майбутнього вже не чекаєш якихось позитивних змін. Прослуживши кілька десятиліть в департаменті поліції, чоловік, до цього часу залишився без довго очікуваного підвищення по службі, поваги з боку колег, а керівництво, постійно докладав неодноразові зусилля, змушуючи недбайливого співробітника скоріше вийти на пенсію. Відсутність друзів, допомоги близьких, змушувало героя все частіше прикладатися до пляшки, що тільки посилювало виниклу напругу між усіма учасниками назріваючого конфлікту.

До того ж, при відсутності матері, яка трагічно загинула, єдиного сина Денні, державні органи вилучили з-під опіки батька, бачачи його ставлення до обов’язків як єдиного опікуна і родича. Сам детектив, завершує розпочате розслідування, де підозрюваним злочинцем виступає шістнадцятирічний підліток, неодноразово викритий у торгівлі наркотиками. Чим далі просувається слідство, тим більше з’являється в справі нових осіб.

Незабаром, сищик з’ясовує страшну новину, його дитина, так само втягнутий, будучи безпосереднім кур’єром, що поширює смертельну отруту між наркоманами. Фільм Чорна смуга (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ерік Зонка
Актори: Венсан Кассель, Ромен Дюріс, Сандрін Кіберлен, Елоді Буше, Шарль Берлінг, Садек, Крістоф Тек, Лорена Тельє

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress