Стефан Батлер, талановитий програміст і гейм-дизайнер, приїжджає в Лондон, де розташована штаб-квартира найбільшої компанії-розробника комп’ютерних ігор. Талановитий інженер пропонує компанії ідею нової відеоігри, заснованої на Фентезі-романі «Брандашмиг», знаменитого письменника, який, створивши культовий твір, збожеволів, відрізав дружині голову і покінчив життя самогубством. Моан Такер, глава відділу розробки, підкорений ідеєю гейм-дизайнера, проте надає молодому інженеру дуже вузьке вікно для створення досконалої відеоігри.

Засукавши рукава, юнак береться за проект, який повинен стати революцією в ігровій індустрії. Починаються довгі виснажливі марафони, в ході яких розробник впевнено просувається в роботі і настільки ж стрімко наближається до божевілля, від якого колись постраждав автор оригінального роману, а тепер виявився жертвою напарник Стефана, мегаталантливый, екзальтований і схильний інженер-програміст Колін.

Дедлайн вже не за горами, герой панікує, приймає поспішні рішення і раптом розуміє, що потрапив у смертельну пастку власного генія… Фільм Чорне дзеркало: Брандашмиг (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Слейд
Актори: Азім Чаудхрі, Еліс Лоу, Вілл Поултер, Фінн Уайтхед

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress