загрузка...


Немолодий чоловік мало цікавиться питаннями, пов’язаними зі встановленням законів справедливості і правил безпечної взаємодії в суспільстві. Він вважає за краще займатися улюбленою справою, проводячи багато часу в спортзалі. Тут він тренує юних дзюдоїстів, одночасно удосконалюючи власну майстерність в даному бойовому мистецтві. Він підтримує дружні взаємини з поліцейським, що живе по сусідству, який відповідально виконує професійні обов’язки, вважаючи їх своїм обов’язком і сенсом існування. В даний час полісмен веде чергове розслідування серйозного і заплутаного злочину, вчиненого злісними бандитами.

Правоохоронець марно намагається знайти підказки, що дозволяють знайти місцезнаходження бандитів і пред’явити їм обґрунтовані звинувачення, підкріплені доказами. Одного разу під час переслідування злочинців зав’язується перестрілка. В ході виниклої метушні відбувається страшна аварія, що завершується серйозними пораненнями для поліцейського. Потерпілий впадає в безпам’ятство і опиняється на лікарняному ліжку. Доки хворий перебуває в коматозному стані, його стурбована душа продовжує блукати по місту, намагаючись помститися злочинцям. Незабаром стає очевидним, що безтілесному привиду неможливо піддати арешту зловмисників, він вирішує звернутися за допомогою до сусіда-дзюдоїста.

Шокований незвичайними обставинами тренер категорично намагався відмовитися від участі в сумнівній операції, але незабаром здався перед переконливими доводами потойбічного створення. Фільм Чудовий привид (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Чо Вон-хі
В ролях: Ма Дон-сік, Кім Ен-гван, Ло Ю-ен, Чхве Ю-ри, Чхве Гві-хва, Чу Джин-мо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress