загрузка...


Чи можуть абсолютно різні дівчатка стати кращими подругами? Фільм «Дафні і Вельма», приквел історій про Скубі Ду, демонструє, що може. Тому що між яскравою і оптимістичною Дафной і юним генієм Велмой немає нічого спільного. І тим не менш інтерні-знайомство призводить спочатку до міцних приятельських відносин, а потім і до справжньої дружби. Так, до речі, одна спільна риса у них все ж є — це любов до розгадування загадок. Не відразу, але вони з’ясовують, що вже деякий час окремо працюють над однією і тією ж справою.

Полягає ця справа в тому, що учні їх школи пропадають, і ці зникнення дуже таємничі. Дівчатка розуміють, що, об’єднавши зусилля, зможуть домогтися куди більшого результату. І ось Велма і Дафна стають однією командою, мета якої — у що б то не стало відшукати того, хто винен у цьому злочині і змусити його понести покарання. Чи зможуть дівчатка впоратися з такою непростою справою, а якщо ні, то чим це їм загрожує.

Звичайно, досвід в будь-якому випадку їм стане в нагоді для роботи зі Скубі Ду, але вони поки про це не знають! Фільм Дафні і Вельма (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сьюзі Йюнесси
В ролях: Брайан Степанек, Ванесса Марано, Сара Гілман, Сара Джеффрі, Кортні Дітц, Деніел Салиерс, Фрей Форд, Івен Кастелло, Стівен Руффин, Адам Фейзон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress