Фільм Дальтонік (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кваліфікований детектив, що володіє багаторічним досвідом в розшуковому справі, займається приватною практикою, сподіваючись подібним чином забезпечити стабільне фінансове становище. Однак справи сищика складалися не дуже добре. Професійна діяльність не приносила задоволення і запланованого доходу. Нещодавно з’явився заможний клієнт, що пропонує великий гонорар за проведення розслідування звичайного на перший погляд злочину. Чоловік натхненно приступає до роботи, не припускаючи підступу, сподіваючись успішно розібратися в інциденті, що стався, завершивши без ексцесів кар’єру. Вивчивши обставини даної справи, фахівець не виявив нічого проблематичного або дивного.

У справі фігурувала молода особа, яка проявляє суїцидальні настрої, що створюють проблеми для оточуючих. Занурившись в розслідування, детектив починає розуміти, що жорстоко помилився щодо простоти отриманого доручення. Чим більше інформації отримує слідчий про істину картину того, що сталося, тим сумнівніше йому здаються попередні висновки.

Поступово сищик стає мимовільним учасником вельми неоднозначних, лякаючих подій, що мають непередбачені наслідки. Фільм Дальтонік (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нэйтан Хілл
Актори: Нейтан Хілл, Енн Готьє, Джейн Бедлер, Ніколас Уайтман, Селеста Вілсон


загрузка...