Фільм Даний злочин (1999) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головним героєм фільму «Даний злочин 1999» стане чоловік на ім’я Стів Еверетт. Він працює репортером. Якщо подивитися на нього з боку, то можна сказати, що він не викликає у людей будь-яких симпатій. Та й загалом то це не дивно. Чоловік постійно випиває, дуже любить гуляти по жінкам, свариться з оточуючими і майже не приділяє уваги своїм дітям. Однак Стів досить людяний. Йому не все одно, що одного молодого хлопчика можуть стратити зовсім не справедливо. Вже через 12 годин хлопець позбудеться життя. Еверетту належить піти на ризик заради порятунку невинного.

Тертий життям репортер Стів Еверетт на перший погляд не викликає симпатій. Він-п’яниця, Бабій, лихословить, не надто турботливий батько. Однак, коли Стів розуміє, що молодий хлопець, якого повинні стратити через 12 годин, не винен, він не роздумуючи йде на ризик, щоб запобігти даний злочин. Нещадний біг наввипередки з секундами. Годинник цокає прямо у Вас в серці. Гострий як бритва фільм. Фільм Даний злочин (1999) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І коли Стів дізнається, що одного хлопця повинні через дванадцять годин стратити за злочин, який той не здійснював, репортер, не замислюючись про небезпеку і ризикуючи власним життям, вирішує врятувати цього молодого людини від неминучої загибелі.

Режисер: Клінт Іствуд
В ролях: Бернард Хілл, Дайан Венора, Майкл Маккін, Майкл Джитер, Мері МакКормак, Клінт Іствуд, Ісайя Вашингтон, Ліза Гей Хемілтон, Джеймс Вудс, Деніс Лірі


загрузка...