Сету надійшов дивний лист, в якому йшлося про те, щоб провести час в затишному особняку, розташованому поза межі міста. Сам хлопець мало що знає про своє минуле, а тому вирішив відправитися в маєтку, де його чекає чоловік на ім’я Річард. З листа стало зрозуміло, що він може виявитися його зведеним братом. Сет був настільки заінтригований цією ситуацією, що поспішив познайомитися з новоспеченим родичем і його подружкою на ім’я Еббі. Починалося все з приємного спілкування, як в ідеальному уявленні про возз’єднання сім’ї.

Річард поділився тим, що батько виявився безвідповідальним і залишив сина після смерті матері. Він одружився на іншій жінці, а в їх шлюбі і народився Сет. На цьому його одкровення не закінчилися. Виявилося, що тато вклав всі свої гроші у фінансову піраміду, але коли вона впала, наклав на себе руки.

Але основні цілі Річарда зовсім не полягають у возз’єднанні сім’ї, є у нього інші плани на вільного брата. Фільм Давно загублений (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ерік С. Блумквіст
В ролях: Катрін Коркоран, Ніколас Туччі, Adam Weppler та інші

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress