Фільм Демон Лапласа (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Демон Лапласа – саме таку назву отримав експеримент, який був реалізований в 1914 році. Його автором став П’єр-Симон Лаплас. Основним персонажем цього оригінального досвіду стало вигадане істота, яка може в будь-який момент часу змінити швидкість частинки або ж її положення в області всій Всесвіту. Йому ж підвладно дізнатися еволюцію її майбутнього і минулого. Лаплас придумав дану істоту, щоб донести до інших людей просту істину. Пов’язана вона з тим, щоб продемонструвати людську необізнаність статичного опису деяких реальних процесів, які відбуваються в світі. Також експеримент допоміг підкреслити необхідність цього для людей.

Але не обійшлося в цьому завданні без складних проблем. Пов’язані вони з тим, що на практиці, та й в теорії не завжди можливо детерміністичне передбачення ходу подій в реальності. Сам же вчений був прихильником каузальної форми детермінізму, його думки були пов’язані з тим, щоб розглянути даний стан світу і Всесвіту і визначити наслідок минулого, причину майбутнього.

Він говорив про те, що розум здатний з’ясовувати будь-які дані, аналізувати їх, та й взагалі, на думку Лапласа, для нього немає нічого неможливого. Фільм Демон Лапласа (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Giordano Giulivi
В ролях: Silvano Bertolin, Walter Smorti, Duccio Giulivi, Simone Moscato, Carlotta Mazzoncini, Фердінандо Д Урбано


загрузка...