Чи так необхідно знати всі сімейні таємниці? А якщо дізналися, чи варто намагатися втручатися в події чужого минулого? Фільм «Денне світло» (Daglicht) розповідає нам про те, як минуле може відбитися на сьогоденні. Успішна адвокатесса Ірис веде цілком благополучне і спокійне життя. У неї успішна кар’єра, міцна сім’я, пристойний достаток. Але одного разу Ірис дізнається, що виявляється е неї є рідний старший брат, існування якого її мати приховувала від неї все життя. Її брат, Рей, все життя страждає аутизмом.

І в далекому минулому він скоїв жахливе вбивство, тому за рішенням суду він ось уже протягом багатьох років утримувався у судово-психіатричній клініці і лікувався від свого психічного недуги. Сердечна Ірис пошкодувала свого брата і як любляча сестра вирішила допомогти своєму придбаного родичу. Зважаючи на свою спеціальність і наявність зв’язків і досвіду в області судових розглядів, вона почала добувати відомості про той страшний день, коли її брат став жорстоким вбивцею. Але в кінцевому підсумку пошуки істини приведуть її до несподіваних і важких перешкод.

Те, що відбувається буде здаватися неможливим, а світогляд Ірис зазнає серйозних змін. А спроби подолати перепони змінять її життя назавжди і безповоротно. Фільм Денне світло (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дідерік Ван Ружен
В ролях: Дерек де Лінт, Федя ван Хюэт, Монік ван де Вен, Анжела Схяйф, Марта ван де Ветерінг, Маттео ван дер Грийн, Тийс Ремер, Віктор Лев, Йап Спийкерс, Johan Siefken

загрузка...