Фільм Детектив по випадковості: В дії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Детектив по випадковості: В дії» розповідає про життя веселого відважного їжачка, який втратив пам’ять і не пам’ятає хто він такий. Їжачок звуть Боббі, він веселий і життєрадісний. Він хоче згадати хто він такий, хто його сім’я, друзі. У нього з’являться нові товариші це зграя голубів, і Боббі доводиться жити за їхніми правилами: він хоче харчуватися, як вони, але йому це не подобається; він хоче навчитися літати, і у нього вийде, а яким чином про це можна дізнатися, подивившись цей мультфільм. Цей їжачок не втрачає надій і відправляється в цікаву і довгу подорож.

На своєму шляху він вдивляється в будь-яку річ, намагаючись знайти щось знайоме. Він буде пробувати стати рибою, літати, тікати з клітки, лазити по горах і багато іншого. Подорожуючи по небезпечному мегаполісу Боббі знайде багато нових друзів, яким буде цікаво дізнатися хто ж насправді їх новий друг.

Тому вони допомагатимуть їжаку дізнатися правду і знайти його рідний дім. Але що ж буде насправді, чи зустріне він своїх рідних, чи дізнається Боббі хто він насправді. Фільм Детектив по випадковості: В дії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Він-хі
В ролях: Квон Сан-у, Сон Дон-іль, Чи Гван-су, Чхве Дон-мун, З Ен-хі, Нам Мен-нель


загрузка...