Проста дівчина з Сеула живе тихим розміреним життям в жвавому мегаполісі. Головна героїня «Дежавю» зустрічається з хлопцем і готуватися створити сім’ю, адже її коханий зробив їй пропозицію. Незадовго до знаменного дня в її житті вона стає свідком страшної аварії, винуватець якої просто зник з місця злочину. У нашої героїні стався нервовий зрив, який вилився в глибоку депресію. Її наречений намагається їй допомогти за допомогою антидепресантів, але нічого не допомагає. Вона перестає розрізняти реальність і фантазію, що призводить до непередбачуваних наслідків. Історія про дівчину, яка одного разу бачить страшну аварію в результаті чого гинуть люди.

Але ось сам винуватець трагедії ховається, і його поліція не встигає зловити. Головна героїня ж після побаченого отримує нервовий зрив, і вирішує відновитися, поспавши вдома. Але прийшовши до себе додому, вона розуміє, що нервовий зрив торкнувся її сприйняття. Адже вона бачить не тільки реальність, але і фантастичні речі. Це призводить до наслідків, тому що кожен день героїня прокидається і не розуміє: чи знаходиться вона в реальності чи це просто сон, який незабаром закінчиться.

Проходить час, і героїня стикається не тільки з цим, але і з власною совістю. Тепер їй потрібно прийняти рішення щоб не зійти остаточно з розуму. Фільм Дежавю (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ко Ген-мін
Актори: нам Гю-РІ, Лі Чхон-Хі, Лі Гю-хан, Тон Хен — Бе, Кім Дже-бом

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress