загрузка...


Мері Кліффорд досить миловидна дівчина. При цьому вона ще володіє колосальним станом. Скоро їй мало виповнитися вісімнадцять, після чого дівчина стане законною спадкоємицею величезних грошей, які належать її родині. Крім того, їй дістанеться ще кілька діамантів вельми вражаючою вартості. Вітчим Мері звинувачений у згвалтуванні молоденької дівчини. Однак дівчина відрізняється досить сумнівною репутацією. Мері не вірить у винність вітчима, а тому зараз перед нею стоїть важлива проблема.

Повинна вона остаточно вирішити чи пожертвувати сімейними діамантами, щоб витратити отримані кошти на розслідування. Справою займається Крістен Річард, який став одним з головних персонажів фільму. Чоловік є професійним, досвідченим агентом ФБР. Він відрізняється бездоганною репутацією, а на його рахунку маса досить складних розслідувань. Так що чергова справа не викликає у нього якихось особи ускладнень.

Головне завдання його з’ясувати не тільки було насправді скоєно згвалтування, але і кому дістануться знамениті діаманти. Ці неймовірно великі, дорогі камені прозвали мати і дочка. Фільм Дикість 3 (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Jay Lowi
Актори: Serah D’Laine, Brad Johnson, Michael Mantell, Сандра МакКой, Клер Коффі, Ван Епперсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress