Сьогоднішні реалії такі, що людина багато в чому залежить від інтернету. «Всесвітня павутина» об’єднує і пропускає за годину більше, ніж сотні терабайти і питабайты інформації. У міру того, як створюються системи захисту, знаходяться люди, здатні знайти діри в безпеці, використовувати в комерційних або злочинних цілях. Хакери — і є такі фахівці, які можуть в одну мить зламати будь-яку Програму або, що ще гірше, базу даних. Обчислити професійного зломщика іноді дуже складно, і потрібно для цього багато часу.

Лісбет Саландер — дівчині з дивовижними здібностями — належить виконати дуже важливу роботу на прохання шведського вченого Болдера. Професор, який зробив багато відкриттів, що стосуються штучного інтелекту, хоче опублікувати і надійно захистити свою нову працю. Дізнавшись про таланти дівчини-хакера, він просить її перевірити надійність захисту АНБ США від атак зломщиків. Взявшись за чергову справу, Лісбет не здогадувалася, як швидко на неї почнеться полювання. Фільм Дівчина у павутинні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Кіберзлочинці, які називають свою групу «павуками», незабаром почнуть тероризувати Шведську столицю. Саландер і її друзі опиняться в смертельній небезпеці.

Режисер: Феде Альварес
Актори: Клас Банг, Лейкит Стэнфилд, Сверрир Гуднасон, Сильвия Хукс, Камерон Бриттон, Клер Фой

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress