Мікаель Бломквіст — це відмінний приклад успішного журналіста. Його принципи засновані на тому, що він хоче, щоб в особливо гучних і скандальних справах, восторжествувала справедливість. Але він не Чорний гравець, а саме та людина, яка домагається такого результату справ суто чесним шляхом. Цей момент має для нього принципове значення. Всі винні мають бути покарані, а той хто постраждав — отримати підтримку. Але одного разу доля зіграла з ним злий жарт, і тепер йому загрожує тюремний термін. Це дуже сумна історія, адже якщо все піде за найгіршим сценарієм, то Мікаелю загрожує тривале перебування за ґратами.

Воля долі підкидає журналісту необхідну як ніколи раніше роботу-нову складну справу, розплутавши яку, він отримає необхідні ресурси, для своєї абсолютної свободи. Багатий замовник на ім’я Хенрік Вагнер просить Бломквіста знайти його племінницю. Взявши цю справу, журналіст не може знайти ні найменшої зачіпки. Жодна його спроба не закінчується успіхом. Але розкопавши деякі моторошні таємниці минулого сімейства Вагнерів, йому стають зрозумілі деякі деталі цієї заплутаної справи.

Тепер завдяки з’явилися по ходу розшуку свідка, він може приступити до одного з найтемніших злочинів, які йому доводили розслідувати. Фільм Дівчина з татуюванням дракона (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нільс Арден Оплев
В ролях: Мікаел Нюквист, Нумі Рапас, Пітер Абер, Свен-Бертіль Таубе, Петер Андерссон, Інгвар Хирдвалль, Маріка Лагеркранц, Лена Ендре, Бьерн Гранат, Ева Фрелинг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress