Багато людей виїжджають з місць, де вони народилися і провели дитинство. Головний герой цієї історії не винятку. Деякий час молодий чоловік на ім’я Ло Іву прожив далеко від рідного містечка. Але тепер він змушений повернутися в свої краї тому що його батько раптово помер. З цим містом у Ло пов’язані спогади про його велике і Заборонене кохання. Дівчина головного героя досі є йому у снах, він згадує цю особу щодня. Незважаючи на те, що минув деякий час з тих пір, він так і не забув дівчину з минулого. Відносини цих двох були непрості, тому що вона була коханою кращого друга Ло.

Всі люди в цьому житті повинні зробити свій вибір, і тільки від людини залежить куди він поверне далі, яку дорогу вибере. Коли чоловік приїжджає рідне місто, то з ним починають відбуватися дивні речі. Ці події неможливо пояснити, головний герой ніби божеволіє. Для нього все змішується воєдино, день, ніч, минуле майбутнє. Ло перестає розуміти де реальність, а де вигадка.

При такому розкладі можна дуже легко збожеволіти… Чи витримає головний герой чергових випробувань у своєму житті? Фільм Довгий день йде в ніч (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бі Гань
Актори: Тан Вей, Хуан Цзюе, Сільвія Чан, Чень Юнчжун, Лі Хунчі, Лі Мен, Цзен Мейхуейцзи

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress