Фільм Друга (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Майя – звичайна дівчина, яка з раннього ранку і до пізньої ночі «живе» на нудною і стомлюючої роботи, мріючи при цьому знайти спосіб повністю змінити своє життя і досягти великих успіхів. Але роки йдуть, а в житті дівчини абсолютно нічого не змінюється. Однак доля була до неї прихильною зовсім випадковим чином Майї випадає прекрасний шанс влаштуватися на роботу у величезну світову корпорацію. Не сумніваючись ні хвилини і розуміючи, що такий шанс випадає один раз на все життя, головна героїня погоджується на отриману пропозицію і переходить на іншу роботу.

Тепер у неї з’являється бажання не просто зробити блискучу кар’єру і стати всесвітньо відомою, а й «утерти ніс» своїм колишнім керівникам з Медісон Авеню, які не переставали нав’язувати дівчині думка, що диплом престижного університету набагато важливіше таланту з народження, кмітливості та непересічному креативу. Фільм Друга (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тим не менше, Майя була твердо впевнена у своїй правоті, і на новій роботі вона намагається все робити за принципом: «Немає абсолютно ніякої різниці, який у тебе за плечима є досвід, якщо ніколи не пізно зупинитися і почати все спочатку!». Ось тільки чи зможе Майя що-небудь протиставити підлості своїх нових колег?

Режисер: Маір Камерон
В ролях: Рейчел Блейк, Сьюзі Портер, Вінс Колосимо, Меган Дейл, Мартін Сакс, Сьюзен Прайор


загрузка...