Життя завжди може піднести сюрпризи, в тому числі і неприємні, в самий невідповідний момент. Головні герої ніколи не могли подумати, що їх, начебто, ідеальне життя, перевернеться з ніг на голову. Тепер необхідно зрозуміти, як бути далі. Батько-одинак, а також няня, що допомагає в цій непростій справі, відчули щось недобре. Вони завжди були впевнені, що їхня слухняна дочка ідеальна у всьому. Ось тільки, як то кажуть, в тихому вирі чорти водяться. Можливо дівчинка приховує страшні таємниці і жорстоко розправляється з усіма неугодними їй людьми!

Чи так це насправді або Ігри розуму? Батько сам виховує свою дочку і намагається, щоб його дівчинка ні в чому не потребувала. Він також вдається до послуг няні, так розуміє, що без жіночої уваги дочки зовсім не обійтися. Фільм Дурна кров (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І няню і батькові здається, що дитина виросте ідеальною особистістю, проте ніхто з них навіть не підозрює яке зло ховається всередині дівчинки і що вона насправді безжальна вбивця-садист.

Режисер: Роб Лоу
Актори: Роб Лоу, МакКенна Грейс, Патриція МакКормак, Люк Росслер, Сара Дагдейл, Lucas Steagall, Джон Еммет Трейсі, Лорни Кардинал, Шона Йоханнесен, Марсі Т. Хаус

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress