Молода жінка Кен-мін живе в багатоквартирній споруді, де в її власності є простора квартира-студія. Героїня живе самотньо і рідко запрошує до себе друзів, хоча сама її не назвеш і по навчанню і роботі у жінки збереглося безліч хороших знайомих і приятелів. Однак коли в будинку господині студії відбувається жахлива подія, бідолаха просто завмирає, не здатна ні думати, ні рухатися, ні дихати, не кажучи вже про те, щоб кликати друзів на поміч. У такій ситуації можна сподіватися лише на диво або ж в хвилину смертельної небезпеки в боязкій дамочці прокинеться древній атавістичний інстинкт виживання, вона раптом включить п’яту передачу і влаштує з вбивцею крутий атракціон «хто кого».

Одного разу пані повертається до себе на квартиру і бачить, що тут побував хтось чужий, невідомий і, здається, досить зловісний. Продовження неприємної ситуації має кривавий характер, адже в сусідньому приміщенні знаходять труп. Власниця студії розуміє, вбивство цілком могло статися в її апартаментах і, повернися вона раніше додому, то виявилася б на місці вбитої. Вдихнути з полегшенням не виходить, адже небезпека ще далеко не минула. Вбивця не спійманий, він або вона цілком може ховатися в будівлі, чекати зручного випадку, щоб втекти з місця злочину, або ж прямо зараз виношує плани наступного вбивства.

Мешканці не відчувають себе в безпеці. Особливо це стосується Кен-Мін, в чиїх апартаментах маніяк вже побував і реально здатний нанести повторний візит. Фільм Дверний замок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лі Гвон
Актори: КОН Хе-джин, Кім Е-вон, Кім Сон-о, Чо Бон-не, Кім Дже — хва, Лі Чхон-Хі, Лі Га-соп

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress