загрузка...


Це вже третя частина гучного фільму жахів. Варто зазначити, що другий фільм був випущений чотирнадцять років тому. У самій історії ж з моменту подій, що відбулися пройшло вже двадцять три роки. Саме тоді Тріш разом з братом Даррі натрапила на старенький фургончик, який належав Джиперс Криперс. Цей монстр виглядає жахливо, а продовжує власне існування він за допомогою людських органів, які викрадає у своїх жертв. На жаль, жінка поховала брата.

Вона боїться, що скоро їй знову доведеться поглянути в очі цього виродка, образ якого не дає їй ночами нормально спати. До слова, рідного сина вона назвала на честь покійного братика. Тепер дівчина шалено боїться за майбутнє коханого чоловіка. Тільки вона зможе захистити синочка. Та й не можна постійно сидіти і трястися від страху. Потрібно хоч щось зробити. На цей раз героїня вирішила покласти край звірячим вчинків нещадного лиходія, який змітає все на своєму шляху. Тріш відправить його в пекло, там йому саме місце.

Але, чи вистачить дівчині сил, а то адже це лише на словах все такі сміливі і відважні. Буде страшно, моторошно, а найголовніше, дуже цікаво. Всі любителі подібного жанру залишаться в невимовному захваті. Фільм Джиперс Кріперс 3 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Виктор Сальва
В ролях: Rey Reynaud, Габриэль Хоф, Рон Эм Паттерсон, Майкл Сироу, Джонатан Брек, Frank Manos, Джордан Сэллоум, Cade Burk, Кэрри Лазар, Дон Йессо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress