Люди з незвичайними здібностями намагаються знайти своє місце в цьому величезному світі, але в силу того, що їх не розуміють і не хочуть приймати, вони змушені не тільки приховувати свої особливі навички, а й ховатися самі. Чарльз і його команда намагаються відстояти права мутантів всіма законними способами, а Магнето зі своїми соратниками домагається того ж, але вже по іншу сторону закону. У той момент, коли вони вже практично знаходять вихід, для всіх людей зі здібностями з’являється новий ворог.

Він прийшов в цей світ з давнини, його ім’я говорить саме за себе — Апокаліпсис, цей лиходій теж мутант, але його сила не знає меж і рамок, він вміє вбирати в себе здібності тих, хто опиняється поруч з ним. Цей лиходій з’явився в цьому світі зі старої гробниці, в яку його заточили ще в стародавньому Єгипті, боячись того, що він може знищити світ. Чи зможуть професор і Магнето, врятувати не тільки мутантів з усього світу, а й людей, що так ненавидять їх? У новій серії перед Брайаном ставиться складне завдання по зриву операції ФБР з пошуку причетних до спроби вбивства сенатора. Все це робиться заради того, щоб приховати його причетність до експериментального препарату, що виводить мозкову діяльність людини на абсолютно новий якісний рівень.

Хлопці виявляються в цьому вирі подій абсолютно випадково, переслідуючи зовсім різні цілі. Для того, щоб залишити Едді поза підозрою, Брайану доведеться дуже багато попрацювати, але чи варта шкурка вичинки? Фільм Джиперс Криперс 3 (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Виктор Сальва
В ролях: Rey Reynaud, Габриэль Хоф, Рон Эм Паттерсон, Майкл Сироу, Джонатан Брек, Frank Manos, Джордан Сэллоум, Cade Burk, Кэрри Лазар, Дон Йессо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress