Фільм Екстаз (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Приблизно два десятки молодих танцюристів зібралися якось у старому приміщенні колишньої школи, що провести масову репетицію. Більш того, всі юнаки та дівчата не тільки працювали тут над номерами, але і жили. Йшов 1996 рік, і творець фільму «Climax» 2018 Гаспар Ное запевняє, що всі події відбулися насправді. Так от, починаються збори перед великим американським турне, і з цього приводу вирішено влаштувати гучну вечірку. На столі з’являються закуски, а у величезний чан наливають сангрію. І ось тут починається найцікавіше, оскільки хтось невідомий додає в коктейль кінську дозу ЛСД.

Режисер, визнаний «хуліган» сучасного кінематографа, просто не бажає знімати нудні фільми, і в черговий раз готовий вразити глядачів своїм екстравагантним шедевром. Його картина починається проти всіх правил, з кінця, коли одна з героїнь повзе по снігу, а її тіло растерзано, і покрито яскравою кров’ю. Вся канва оповіді тримається на одній ідеї, а всі події вже створені в довільному порядку. Немов якийсь кіномеханік переплутав між собою кадри, і неправильно все склеїв. Після закривавленого жіночого тіла публіка побачить фінальні титри, і лише потім всіх повернуть у початок історії.

А всі початкові титри з’являться на екрані тільки до середини, і взагалі тут усе поставлено з ніг на голову. Але цей фільм, якщо вірити написам, дуже пишається своїм французьким походженням. Фільм Екстаз 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Гаспар Ное
В ролях: Софія Бутелла, Ромен Гийермик, Сухейла Якуб, Жизель Палмер, Смайл Кідді, Клод Гаджан Молл


загрузка...