загрузка...


Детективний фільм познайомить нас з офіцером Федерального Бюро Розслідувань, який співпрацює разом зі своєю напарницею. Компанія вельми неординарна. У чоловіка є великий досвід, він небагатослівний і рішучий. Його напарниця – ще молода, а тому це справа стала для неї чи не першим. Хлопцям належить розслідувати серію дивних вбивств, за якими стоїть невідомий чоловік. Він повний психопат. Опинившись у глухому куті, агенти Федерального Бюро Розслідувань звертаються за допомогою до екстрасенса Джона Кленсі, який раніше працював психіатром.

Протягом багатьох років він співпрацював з ФБР, і має великий досвід у спілкуванні з злочинцями. Його досвід стане корисним героям. Допомагати їм буде особлива інтуїція героя, який здатний бачити видіння. У точності його бачення здатні описати вбивцю, який стоїть за низкою злочинів. Тривалий час орудує чудовисько, яке також відрізняється екстрасенсорними даром, а тому відмінно орудує, залишаючи поліцію позаду.

Він водить федералів ні один місяць за ніс. Ми станемо свідками дивної гостросюжетної гри, в якій будуть замішані кілька людей з екстраординарними навичками. Фільм Екстрасенси (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Афонсо Пойарт
В ролях: Ентоні Хопкінс, Колін Фаррелл, Джеффрі Дін Морган, Еббі Корніш, Ксандер Берклі, Марлі Шелтон, Кенні Джонсон, Джанін Тернер, Шерон Лоуренс, Метт Джералд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress