Дженніфер – красуня, яка є процвітаючої студенткою. З’ясувалося, що ця мила дама вже тривалий час замислюється над тим, що вона буде робити в пансіоні, куди її відправили її батьки. Виявилося, що цей пансіон створений виключно для жінок, і розташований він у Швейцарії. Через деякий час з’ясувалося, що дівчина є сомнамбулой. Вона ходить по ночах, в той час, коли всі інші сплять. Виявилося, що з невідомих на те причин, але з її подругами нещодавно почали відбуватися жахливі явища. Їх просто хтось вбиває. Ці вбивства відрізняються особливою жорстокістю.

Одного разу у центрі цієї історії з’являється молода людина, яка займається вивченням трупних комах і черв’яків. І саме цей чоловік прагне допомогти поліції провести розслідування, в надії знайти винного в цих злочинах. Дівчина стурбована, вона не вважає себе вбивцею, але вона підозрює, якщо всі дізнаються про її проблеми, то є ймовірність, що саме її поставлять у центр всіх цих злощасних явищ.

У надії з усім впоратися, героїня чекає, який же буде результат. Одного разу ситуація навколо головної героїні видозмінюється, і стає невідомо, до чого це все приведе. Фільм Феномен (1985) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Даріо Ардженто
В ролях: Дженніфер Коннеллі, Дарія Ніколоді, Фьоре Ардженто, Даліла Ді Лаззаро, Федеріка Мастрояні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress