загрузка...


Головною дійовою особою фільму виявляється молода людина, що працює в одному з відділів поліції. Професію він обрав собі дуже непросту, оскільки день у день Даниш трудиться в проблемному відділі, перебуваючи в рядах загону, що дає відсіч терористам. Коли перед ним одного разу постав вибір професії, він знав, на що йде і яким піддає ризику власне життя. І все ж він не злякався, не боячись відповідальності. Однак робота зовсім не справила ніякого впливу на особисте життя. Всупереч всім очікуванням, герой зумів стати щасливою людиною. Так відбувається тому, що у нього є кохана дружина в особі прекрасної Раханы, а також і дочка Нурі, в якій Даниш душі не чає.

Однак в один прекрасний момент обставини складаються таким чином, що саме з-за своєї роботи героєві доводиться втратити головну життєву цінність — дочка. Вступивши в перестрілку з дуже небезпечними бандитами, дівчина не витримує напору і вмирає. Сім’я героя тепер змушена перебувати не в найкращому стані, вони переживають горе. Паралельно цьому, Рихана стає все більш чужий для свого чоловіка. Фільм Ферзь (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але життя Даніш починає змінюватися в той момент, коли він знайомиться з хлопцем на ім’я Пандитжати, яка є інвалідом, який відмінно грає в шахи. Чому герою належить у нього навчитися?

Режисер: Беджой Намбіар
В ролях: Джон Абрахам, Амітабх Баччан, Фархан Ахтар, Адіті Рав Хідарі, Ніл Нітін Мукеш, Prakash Belawadi, Манав Кількість, Мурлі Шарму, Автар Гілл, Vaidehi Parshurami

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress