загрузка...


Проживаючи життя, набираємося досвіду. Багато не розуміючи в лабіринту нашої підсвідомості, існуємо завдяки захованим осколках минулого, до яких можна докопатися при певних умовах підходу. Варто приєднатися до перегляду цікавого кіносюжету під найменуванням «Фуга», щоб дізнатися про головну кіногероїну. Пам’ять грає роль в долі людини. Мало хто підозрює про залежність від минулого. Саме те, що вкладається в голову , пізніше є путівником по життю. Мозок людини, розумовий процес реально порівняти з новим кошиком, придбаної в магазині. Поки в ній щось лежить, вона значима, представляє цінність. Так само і мозкова активність, наповнена цікавими моментами, є розкішним даром.

Якщо ж голова порожня, то і ми абсолютно не представляємо ніякої цінності в цьому світі. Людина стає безвольним овочем. Головною кіногероїнею виявляється Алісія. Їй належить зіткнутися з жахливим світом. Дівчина втратила пам’ять. Життя змінилося докорінно. Кажуть, що у неї є сім’я, але вона зобов’язана бути з її членами нарізно через майбутнє лікування. Два роки пішло на лікування. Потерпіла повертається, але не тією, якою була раніше. Фільм Фуга (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона не знайома з ними це розуміють всі ,навіть вона. Власні ілюзії викликають інтерес у хворої. Чи зможе воскреснути любов в момент відсутності пам’яті? Наскільки все зіпсується між подружжям?

Режисер: Агнешка Смочіньска
Актори: Габріела Мускау, Лукаш Сімлат, Малгожата Бучковська, Петро Скиба, Галина Расяковна, Збігнєв Валерій, Даріуш Хойнацький, Іво райський, Клара Бьелавка, Єва Блащік

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress