Сьома частина екранізації світового бестселера – «Гаррі Поттер і Дари Смерті». Творці вирішили розділити історію на два фільми, чим невимовно порадували своїх фанів. Магічний світ знаходиться в небезпеці, повсюдно «пожирачі смерті » викрадають, катують і вбивають магів. Здається, що надії на благополучний результат подій зовсім немає. Але навіть в найтемніші часи необхідно пам’ятати, що крихітний промінь світла, може стати надією на яскраве майбутнє. Трійця друзів вирішує протистояти Лорду, для цього їм необхідно зібрати і знищити різні магічні артефакти, в яких містяться частинки душі головного лиходія.

Добути горокракси є практично нездійсненним завданням, особливо в умовах повної незахищеності. Хлопці тепер самі по собі, їм не на кого сподіватися, Дамблдор мертвий, а Хогвартс знаходиться під контролем темних сил, главою школи є професор Снейп, який убив свого попередника. Фільм Гаррі Поттер і Дари Смерті: Частина I (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У процесі пошуку юні маги дізнаються про легенду, яка оповідає про «дари Смерті»: бузинної чарівної палички, мантію-невидимку, воскрешає камені. Чародій, що володіє цими предметами, стане наймогутнішим чарівником всіх часів.

Режисер: Девід Йейтс
В ролях: Деніел Редкліфф, Руперт Грінт, Емма Уотсон, Том Фелтон, Бонні Райт, Алан Рікман, Рейф Файнс, Хелена Бонем Картер, Майкл Гембон, Брендан Глісон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress