Незважаючи на те, що юний чарівник разом з вірними товаришами пройшов довгий і неймовірно складний шлях у боротьбі з темними силами зла, до остаточної перемоги ще дуже далеко. На цей раз безстрашним хлопцям належить проявити чудеса винахідливості і кмітливості, щоб нарешті відшукати всі існуючі крестражі. Судячи за старовинною легендою, саме в них укладені частинки злісної душонки темного мага Волан-де-Морта. Тільки таким способом можна позбавити світ від присутності самого породження пекла. У Хогвартсі, навчальному закладі молодих чарівників, справи також йдуть не надто гладко.

З недавніх пір там прийшов до влади Северус Снегг, який оголосив себе директором. Лише завдяки допомозі Мінерви Макгонагалл, заступника директора Школи Чарів, учням вдається відновити справедливість, повалити самозванця, а заодно і приступити до організації оборони. А тим часом фарби продовжують згущуватися, адже численні солдати лорда Волан-де-Морта підійшли майже впритул до стін Хогвартса.

Попереду Гаррі Поттера очікує серйозне випробування на міцність духу, адже з сутички зі всемогутнім чаклуном переможцем може бути лише один з них. Фільм Гаррі Поттер і Дари Смерті: Частина II (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Йейтс
В ролях: Деніел Редкліфф, Руперт Грінт, Емма Уотсон, Хелена Бонем Картер, Роббі Колтрейн, Уорвік Девіс, Рейф Файнс, Майкл Гембон, Джон Херт, Джейсон Айзекс

загрузка...