Фільм Гаррі Поттер і Принц-полукровка (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Гаррі Поттер продовжує отримувати знання в Академії Чарівництва й Чарівництва «Хогвартс». Щоправда, віднедавна в навчальному закладі вже не так безпечно, як було раніше. Світ дуже змінився і причина тому зростаюча міць великого темного чарівника Лорда Волдеморта. Підліток починає помічати, що в замку явно орудують невідомі темні сили, про що поспішає вказати вчителям, але ті лише відмахуються, списавши все на більшу чутливість учня. Заручившись підтримкою професора трансфигурации Албуса Дамблдора, хлопчик намагається розгадати таємницю безсмертної душі свого головного супротивника.

Заодно під наглядом наставника він посилено готується до майбутнього бою. У новому навчальному році йому належить пройти курс зіллєваріння, який буде викладати декан факультету Слізерін професор Горацій Слизнорт. За щасливим збігом обставин в руки Гаррі потрапив унікальний підручник, написаний невідомим напівкровним принцем. Завдяки детальному вивченню рецептів хлопчині вдалося створити дуже складне зілля, викликавши схвалення похилого Слізнорта.

Хлопчик постарається дізнатися все про таємниче принца, паралельно борючись з численними ворогами, що не дають спокійно вдихнути. Настають важкі будні. Фільм Гаррі Поттер і Принц-полукровка (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD.

Режисер: Девід Йейтс
В ролях: Деніел Редкліфф, Руперт Грінт, Емма Уотсон, Майкл Гембон, Джим Бродбент, Бонні Райт, Хелена Бонем Картер, Алан Рікман, Том Фелтон, Еванна Лінч


загрузка...