загрузка...


Гільйотина Амура онлайн — це незвичайна картина, знята в жанрі хоррор, в чому ж її особливість? Зазвичай фільми жахів не базуються на романтичній темі і відносини партнерів для наведення страху, і жаху на глядачів ніяк не впливають. Як виявилося, але у творців цього фільму свої погляди на любов перевірку глибини почуттів. В екстремальних ситуаціях люди в першу чергу думають тільки про себе, так як це визначено природою, в деяких випадках ще й про потомство, що теж природно і закономірно. Виникає питання, а що ж робити зі своїм обіцянками вічної любові і оманливим переконанням, що обраницю можна любити більше за життя?

Існують різного роду атракціони, які повинні не стільки розважити, скільки налякати. І заповзятливі люди, дізнавшись про таку пристрасть споживачів, вирішили задовольнити їх потреба, створюючи будинку напхані різними моторошними речами. Природно, щоб ці атракціони користувалися успіхом, необхідно було створювати легенди про духів і вбивствах. Особливо талановитим підприємцям вдавалося дійсно обзавестися будиночком з моторошною історією. Головні герої картини Гільйотина Амура дізналися про те, що є в пустельному і безлюдному місці старовинний особнячок. Природно вони вирішили навідатися в таке цікаве містечко, яке зацікавило їх різними чутками і легендами про те, що тут відбувалося і відбувається, по сей день. Як тільки вони переступили певну територіальну, рису була запущена гра на виживання.

Фільм Гільйотина Амура (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p. Парочці дозволили пробратися в пастку, після чого клітина зачинилися. Тепер молодій людині необхідно знайти спосіб врятувати не тільки свою шкуру, а й кохану дівчину, так як їй загрожує ще більша небезпека!

Режисер: Джастін Віджіано
В ролях: Емі Ашліман, Деніел Патрік Елліс, Christina Jensen, Альфонсо Джонс, Брендон Джонс, Brittany Meyer, Lee Munro, Don Preston, Max Redman, James Viggiano

загрузка...