Ревнощі, це смертельна отрута для відносин. Помста ревнивої жінки страшніша навіть цього. Її цинічно зрадили, розтоптали те, що вона плекала, і кинули заради іншої. Елісон всього тридцять, а душа переповнена чорною ненавистю. Любові не залишилося, на її місце прийшов диявольський план. Слідувати йому, значить розчистити дорогу до мети. Розгнівана жінка простежила вночі за сестрою коханого, накинула їй на голову мішок і задушила. Тіло приховала, не закопувала, воно ще послужить мети. Попередила подругу, що їде до Філадельфії у справах. Змінила колір волосся з брюнетки на блондинку. Винуватець трикутника займався спортом.

Вранці робив велопробежки. Одне таке ранок стало останнім. Елісон збила його машиною, чоловік впав на камінь і помер на місці. Представившись палаючою сестрою Брайена, вона приїхала в будинок розлучниці, яка радо її прийняла. Втерлась їй у довіру, подружилася з її сином і почала втілювати план помсти. Синові сімнадцять років, він дуже захопився гостею, а саме це і було потрібно. Стала йому кращим другом, підмовила зробити тату, знаючи, що це розлютить його мати. Якщо він потрапляв в неприємності, підлаштовані нею ж, Елісон завжди опинялася поруч.

План був на межі зриву, коли несподіваний дзвінок загального знайомого мало не порушив його. Про тату мама все одно дізналася, вибухнув скандал. Мама з сином посварилися. Фільм Гнів жінки (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роберт Малінфант
В ролях: Синтія Престон, бренді Ледфорд, Камерон Бенкрофт, Алекс Хаус, Паула Джин Хіксон, Джон МакЛарен, Марія Делвер, Клер Броссо, Нік Бейллі, Сільвен Ландрі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress