загрузка...


Дитяче насильство в сучасному суспільстві стало справжньою проблемою, до якої необхідно привернути увагу всіх людей. Не можна байдуже спостерігати, як використовують дітей для збочених утіх, в якості безправних рабів. Маленького хлопчика прив’язали в похмурому приміщенні до столу, збираючись проводити зловісний ритуал. Його ніхто не може почути, але сила голосу здатна дійти до підлітка. Коли хлопець крокував вечірньою вулицею, що пролунав у голові незнайомий голос, сказав, що бачить його.

Бездомному юнакові було погано, у нього починалася «ломка» і потрібно терміново закинутися черговою дозою. У своїй згасаючій свідомості тім почув заклик про допомогу. Вранці голос, не перестаючи просив йому допомогти. Але тім пішов до Лукаса, щоб той дав йому наркоти в борг. Отримавши відмову, підліток забрався в підвал, скорчившись від болю.

Його страждання передалися хлопчику, який пообіцяв позбавити Тіма від нестерпної муки. Дивна пелена огорнула тіло наркомана, і біль відступила. Фільм Голос дитини (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Едгар Майкл Браво
Актори: Джої Берк, Анжела Мавропулос, Джозеф Лопес, жалення Васкес, Крістіан Пірс, Джонатан Меттью Уілсон, Адам Майкл Джордан, Айва Джордан Васкес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress