загрузка...


Фільм «Готель Гранд Будапешт» — це низка подій, які могли б статися в середині XX століття, якби десь в Північній Європі існувала мирна країна Зубрівка. Кожен мандрівник міг би гідно оцінити краси цієї країни і зупинитися на ніч в одному з численних готелів, які приваблюють своєю красою і вишуканістю. От тільки уявіть, що це не вигадка, і є така країна. Уявіть, що ця історія дійсно сталася. Весь персонал розкішного готелю «Гранд Будапешт» завжди радий своїм гостям, а консьєрж мсьє Густав особливо радий гостям жіночої статі.

Слух про доброго і дбайливого консьєржа поширився по всій країні і готель ніколи не залишається обділеним жіночою увагою. Але найбільше уваги готелю приділять мадам Д, яка компенсує свій літній вік вельми солідним станом. В подяку за чергову прекрасну ніч з усіма зручностями, задоволена леді пише заповіт, де власником дуже цінної картини «Хлопчик з яблуком» вказує свого давнього друга консьєржа, після чого стає жертвою невідомого вбивці. Фільм Готель «Гранд Будапешт» (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Всі підозри падають на мсьє Густава і з цього моменту його спокійного, розміреного життя настає кінець, адже на кону не тільки чесне ім’я і репутація, але і право володіння настільки цінною картиною епохи Відродження.

Режисер: Уес Андерсон
В ролях: Рейф Файнс, Тоні Револори, Сірша Ронан, Едріан Броуді, Віллем Дефо, Ф. Мюррей Абрахам, Джуд Лоу, Джефф Голдблюм, Харві Кейтель, Едвард Нортон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress