Фільм Готель великої удачі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Компанія приятелів вирішила відправитися в невелику подорож до маленької провінційної місцевість, яка давно славилася своїми мальовничими околицями. Саме тут можна розслабитися від обридлих, сірих, рутинних буднів, нескінченних життєвих проблем, залишившись наодинці з природою. В провінційній місцевості знаходиться невелика, але досить комфортабельний готель. Тут до послуг постояльців приготовані розкішні апартаменти з чудовим внутрішнім оздобленням. Керуючий готелі робить все, для того щоб кожен опинився тут гість відчував себе бажаним.

Персонал створює затишну, домашню атмосферу, яка спонукає до умиротворяющему відпочинку. Всі зацікавлені в тому, що постояльці повернулися сюди ще не один раз, а тому миттєво реагують на будь-який каприз відпочиваючого. Компанія приятелів із задоволенням насолоджуються канікулами, але незабаром ідилія їх порушує досить несподіваним відкриттям. Фільм Готель великої удачі (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Виявляється, разом із звичайними постояльцями тут живуть душі колись загиблих. Не можуть вони знайти спокою поки не будуть покарані їх кривдники. Саме в очікуванні їх і оселилися тут численні привиди.

Режисер: Стефан Йіп
В ролях: Чау Пак-хо, Шига Лин, Хелена Ло


загрузка...