загрузка...


Британська імперія охоплена громадянською війною, яка змушує чоловіків вирушати на поля битв, залишаючи свої сімейства без чоловічої підтримки. Особливо важко небагатим сім’ям доводиться, що мешкає в сільській місцевості, де більшість займається фермерством, що вимагає великих фізичних витрат. Батько Гвен теж вимушено став солдатом, який пішов надовго з рідних місць, що залишив небагате фермерське господарство на плечах хворої дружини. У жінки спостерігаються епілептичні напади, що не дозволяють займатися трудомісткою роботою в повній мірі, щоб підтримувати ферму на належному рівні.

Юній Гвен доводиться виконувати важку роботу, одночасно доглядаючи за молодшою сестричкою і хворою мамою, у якої почастішали напади. Незабаром непросте життя збіднілих фермерів посилюється дивними подіями, що спостерігаються в околицях. Округу облетіла новина про раптову загибель цілого сімейства, що проживає на найближчій фермі. Перед страшним подією хтось вчинив криваву розправу над отарою овець, що належить родині дівчини.

Вона вирішує розібратися в дивацтвах і оглянути будинок загиблих сусідів. Тут всюди розбризкана кров, що підтверджує появу невідомого вбивці. Фільм Гвен (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вільям МакГрегор
Актори: Максін Пік, Річард Херрінгтон, Елінор Вортінгтон-Кокс, Марк Льюїс Джонс, Кобна Холдбрук-Сміт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress