Фільм Іграшки для дорослих (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Іграшки для дорослих» перенесе в атмосферу сонячного Міста Ангелів, на Каліфорнійське узбережжя. Тут завжди було багато людей, безтурботно насолоджуються ласкавим сонцем, свіжим вітром. Ще більше в Лос-Анджелесі тих, хто прагне задовольнити духовні потреби слави, визнання. Безліч претендентів успіху приїжджають, щоб зловити особисту удачу, прославитися, доторкнутися до уявному недосяжним світу знаменитих голлівудських зірок, самому спробувати себе у цій іпостасі. Коли несподівано прокочується хвиля спланованих убивств, поліцейські швидко виявляють взаємозв’язок.

Жертви — колишні і діючі гості популярного телевізійного шоу. Але яким у цьому випадку може бути мотив, особу злочинця? Багатьом знайома передача: екранне дію завжди супроводжувалося присутністю ганчіркових ляльок, під оригінальною маскою ховалися ведучі. За роботу береться професійний тандем, що складається з досвідченого детектива, чужого лояльним методам розслідування, і тендітної співробітниці правоохоронного управління з небезпечним справах.

Дивіться фільм і оцініть схожість і кардинальні відмінності між окремими людьми та ляльками, змушеними жити в безпосередній близькості. Фільм Іграшки для дорослих (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брайан Хенсон
В ролях: Мелісса Маккарті, Елізабет Бенкс, Майя Рудольф, Леслі Девід Бейкер, Джоел Макхейл, Дена Шик


загрузка...