Фільм Ілюзія обману 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Друга частина захоплюючої стрічки про легендарних иллюзионистах, які змогли обвести навколо носа поліції, ФБР, так і своїх ворогів. У справі знову виявляється Ділан Родс. Четвірка ілюзіоністів задумала реалізувати нове шоу. Тільки прямо на очах багатотисячної юрби їх шоу було перервано, вершникам доводиться вчинити втечу. Усвідомивши, що хтось оголосив Родсу війну, ілюзіоністи відчувають себе лише пішаками, які необхідні двом сторонам гравців. Тресслер Уолтер жадає помсти. Він хоче помститися кривдникам свого батька, а також компенсувати сто сорок мільйонів доларів, які вершники відвели з-під його носа в минулому.

Тільки ілюзіоністи втомилися від подібної долі, а тому вирішують використовувати набуті навички, щоб зіграти в небезпечну гру, але з абсолютно іншого боку. Команда професійних ілюзіоністів знову в дії. На цей раз вони вирішили організувати нове круте шоу, яке вже точно нікому не вдасться зірвати.

Але чи зможуть вони протистояти недобрим людям, які сповнені заздрощів і злості? Чи вдасться вершником провернути задуманий план? Фільм Ілюзія обману 2 (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон М. Чу
В ролях: Ліззі Каплан, Майкл Кейн, Деніел Редкліфф, Марк Руффало, Джессі Айзенберг, Морган Фріман, Вуді Харрельсон, Дейв Франко, Санаа Лэтэн, Генрі Ллойд-Хьюз


загрузка...