Професор Роберт Ленгдон любив розгадувати загадки, йому довелося працювати і на Ватикан, і на впливових людей, які обіцяли йому щедро заплатити, якби йому вдалося розібратися з кількома дуже дивними випадками. Цьому чоловікові навіть доводилося розбиратися з людськими жертвопринесеннями, а коли йому здавалося, що він опинявся в глухому куті, він все одно знаходив вихід із найскладнішої ситуації. Але в цей раз Роберт не розрахував свої сили, через що дістав кулю.

Він виявився в клініці, де за ним постійно вели спостереження, намагаючись зробити все можливе, щоб він якомога швидше прийшов в себе, так як у цієї людини була цінна інформація, за яку багато людей готові були заплатити величезні гроші. А коли Ленгдон нарешті прокинувся, він нічого не міг розповісти ні поліцейським, ні злочинцям, які намагалися дізнатися все, що було відомо сему чоловікові. Справа була в тому, що Роберт ніяк не міг згадати, що з ним недавно трапилося, та й не здатний був він описати людину, яка в нього стріляв. Коли ж герою стало трохи краще, він смутно почав пригадувати, що з ним сталося, але найстрашніше його чекало попереду. Йому сказали, що якісь бандити створили новий вірус, який за короткий час здатний убити половину жителів Землі, лише Ленгдон може перешкодити їм. Роберт не розумів, що від нього хочуть, але співпрацювати все-таки погодився. Він натрапив на кілька загадок, які йому вдалося розгадати, але найскладніше його чекало попереду.

Він розумів, що люди, які вирішили вбити більшість землян, в чомусь мають рацію, але все-таки герой не збирався дозволяти їм зробити задумане. Цей чоловік використовує всі свої можливості, щоб перешкодити лиходіям здійснити їх план, хоч і буде розуміти, що ризикує своїм життям. Фільм Інферно (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рон Ховард
В ролях: Бен Фостер, Ірфан Кхан, Ана Улар, Том Хенкс, Іда Дарвиш, Вольфганг Штегеман, Омар Сі, Сідс Бабетт Кнудсен, Фелісіті Джонс, Аттіла Арпа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress