загрузка...


Історія починається з того, що група молодих людей з горами власних речей в’їжджає в стару будівлю. Будівля це є покинутій психіатричній лікарні, в якій, за чутками, над нещасними хворими, у спробах вилікувати їх, проводили жахливі і нелюдські досліди. В’їхали ці люди в занедбана будівля не просто так. Вони — маловідома театральна трупа. Незабаром молодим людям доведеться грати в новій п’єсі і щоб зробити це правдоподібно і заслужити собі ім’я та офіційне членство в трупі, вони повинні на власній шкірі відчути те, що відчували їхні персонажі.

Відтепер молоді люди відмовляються від сну, безперервно вимушені проводити в жахливому місці. Чого не зробиш заради улюбленої роботи. Але чим більше вони не сплять, тим більше змінюється їх психічний стан і спосіб сприйняття навколишнього світу. Місце, расцененное ними як просте занедбаний будинок, початок розкриватися як щось, наскрізь просочене дивною енергетикою і… небезпечна. Фільм Інсомнія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І тільки Б’янка, дівчина, яка бажає отримати головну роль у виставі, починає розуміти всю небезпеку ситуації. Наближається щось страшне, вона відчуває це. Але що? І чи зможуть вони від цього захиститися?

Режисер: Густаво Ернандес
В ролях: Ева Куаттрокси, Наталія де Моліна, Хуан Мануель Гілера, Герман Палашиос, Мігель Анхель Масиэль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress