загрузка...


Герой фільму «Інтерв’ю з Богом» молодий журналіст, який подає великі надії, все своє життя присвятив подорожам по країні і закордонним відрядженням. Все це він робив заради того що б взяти інтерв’ю у цікавить його людини. За допомогою цих бесід молодий журналіст зумів створювати запам’ятовуються і неповторні репортажі, що користуються великою популярністю у звичайних людей. Але кожен раз беручи чергове інтерв’ю і спостерігаючи за життям іншої людини, молода людина стала все більше замислюватися про своє власне майбутнє і те заради чого він живе.

Адже як виявилось всі раніше побудовані і вивірені їм плани можуть впасти в один прекрасний момент з незалежних від нього причин. Непомітно для себе наш герой досяг періоду власної зрілості і переоцінки своїх планів на майбутнє. До цього додалися проблеми виникли на особистому фронту хлопця з дівчиною після того як їх посварив їх безпосередній начальник. Але несподівано на шляху журналіста зустрічається літня людина яка в ході розмови з ним назвав себе богом. Нічого, крім іронії це не викликало у нашого героя, але після того як він поговорив зі старим його охопили сумніви.

Тепер він не впевнений, що перед ним звичайна людина страждає розладом психіки, адже його думки і висновки незвичайні і лякають своєю раціональністю і правдивістю. Фільм Інтерв’ю з Богом 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Перрі Ленг
В ролях: Боббі Ді Чікко, Чарлі Дін Крик, Меган Кімберлі Сміт, Брентон Туейтес, Девід Стретейрн, Яель Гробглас, Хілл Харпер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress