Відья живе з чоловіком в Лондоні, чоловік часто їздить у відрядження в Індію, він працює у великій фірмі і ніколи в поїздках проблем не було. Але одного разу чоловік жінки не повернувся з відрядження, пропав без вісті і ніхто не хотів їй допомагати, хоча Відья була на сьомому місяці вагітності, у всіх інстанціях говорили, що це не їх проблеми. Тоді жінка недовго думаючи, відправляється сама до Калькутти, щоб шукати зниклого чоловіка, але на місці все виявилося набагато складніше, ніж вона думала. Головне було в тому, що куди б Відья не зверталася, скрізь робили вигляд, що не знають людину з фотографії, яку показувала жінка.

У місцях, де жив чоловік, в офісі, куди він повинен був приїхати і навіть в поліції, скрізь переконували жінку, що її чоловік не приїжджав до Калькутти, доказів цьому не було, а тоді можливо чоловіка взагалі не існувало і у вагітної просто скаламутився розум. Але Відья виявилася не така проста, як це могло здатися на перший погляд, вона готова на все, щоб довести свою правоту, незважаючи на свій стан, вона не відступає.

У жінки є свої секрети, які вона не розкриє до самого кінця, її козир принесе несподіваний поворот в історії і доведе наскільки все в цьому місті продажно і брехливо. Фільм Історія (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Суджой Гхош
В ролях: Відья Балан, Парамбрата Чаттерджі, Дхритиман Чаттерджі, Сасвата Чаттерджі, Индранеил Сенгупта, Навазуддин Сиддикуи, Даршан Джаривала, Ск. Азад Ахмед, Масуд Ахтар, Мод. Фаїз Алам

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress